Food & Beverage

Ēšana ir viena no dzīves lielākajām baudām. Manas dzīves lielākajām baudām.

Man ļoti, ļoti patīk iet uz restorāniem. Jau no agras bērnības, kad kopā ar mammu un tēti gājām uz restorānu “Mironītis” Bauskā, pie autoostas! Tieši tāds arī bija restorāna nosaukums. Tieši tur man tētis sāka mācīt, cik svarīgi ir mācēt pareizi ēst,ēst ar baudu, kā arī pareizi uzvesties restorānā un pareizi lietot visus galda piederumus.

To īsto restorānu mīlēšanas, pētīšanas un baudīšanas kultūru es, protams, apguvu Francijā. Lieliska kompānija, labs un kvalitatīvs ēdiens, ideāls vīns…ko vēl vairāk var vēlēties?!

Man patīk izmēģināt dažādus restorānus un man patīk vērtēt, pētīt un izgaršot. Man ik pa laikam patīk arī kritizēt. Bet tikai tad, ja tam ir iemesls. Nav svarīgi dārgs vai lēts restorāns. Visu nosaka atmosfēra, ēdiena kvalitāte un apkalpošana.

Man ir bijusi tā laime mielastu baudīt gan Michelin zvaigžņotajos restorānos, gan mazos ģimenes krodziņos, kur ēdamzāle ir dzīvokļa viena istaba blakus mazai virtuvītei. Un ne vienmēr labākais ir dārgākais. Atkārtošos un teikšu, ka attieksme pret ēdienu, kā arī pret tevi kā klientu ir tas, kas parāda īsto restorāna kvalitāti.

Es mīlu ēdienu, izturos pret to ar cieņu un cienu visus, kas dara tāpat!

Lai jums vienmēr laba apetīte!
Comments
3 Responses to “Food & Beverage”
  1. Linda saka:

    Sveika, Inga! Esmu Tava franču kulinārā talanta cienītāja. Četru sezonu mājas lapā uzgāju Tavu madlēnu recepti. Es gribēju precizēt, vai tiešām mīklai pievieno sauso raugu? Visās līdz šim ceptajās franču receptēs bija jāpievieno vai nu cepamais pulveris (levure chimique) vai arī nekas. Mani dara piesardzīgu, kas notiek ar raugu 12h ledusskapī? Un cik ilgi tā mīkla jāraudzē pirms sapilda formiņās?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: