About Us

Vispār jau, kaut ļoti emocionāla, es esmu mierīgs cilvēks.  Manā dzīvē ir gan labās un skaistās dienas, gan skumjās un drūmās dienas.

Ir dienas, kad ļoti sāp, kad asaras list kā rudens lietus, kad visas dziesmas radio liekas skumjas un kad vienīgā vēlme ir aizmukt tālu, tālu prom, palikt vienai bez jebkādas iespējas domāt un uzdot sev jautājumus “kāpēc?”.

Taču vēl vairak ir tās dienas, kad gribas smaidīt, priecāties un mīļajām, sarkanajām kurpēm kājās doties ielās!

Un vēl! Man patīk gatavot! Nē, tas nav tikai hobijs vai aizraušanās. Tā ir mana pirmā profesija, apstiprināta pat ar Francijas Republikas diplomu. Tādēļ, franču viruvi laikam pazīstu labāk kā latviešu.

Par pavāri šobrīd nestrādāju, jo vislielākā mana dzīves kaislība (aiz vīra, šampanieša un izcila foie gras, bet tomēr pirms kurpēm un klietām) ir viesnīcas un restorāni. Tā ir mana otra specialitāte un tas ir arī tas, ko es ikdienā daru!

Taču, ja vēlaties nogaršot manis gatavotos ēdienus – vienkārši nāc ciemos un darbosimies virtuvē kopā!

Es mīlu. Es mīlu savu vīru un savu meitu, savu ģimeni, savus pašus tuvākos draugus un savus suņus. Visus pārējos es cienu. Un vēl dažus es vienkārši ignorēju.

P.s. Lūdzu, saprotiet mani pareizi! Es nepretendēju uz žurnālistes, modīgas blogistes vai nepārspējama eksperta titulu. Es rakstu, lai saglabātu atmiņas par saviem piedzīvojumiem. Tie, kas šeit ienāk tikai tādēļ, lai pēc tam kritizētu – nelasiet un netērējiet lieki savu laiku! Patiešām. Atrodiet citu, ko darīt.

______________________________________________________________________________________________

Manī mīt divi cilvēki – racionālais un emocionālais. Darba dienās no plkst.9.00-18.00 esmu racionāls, savukārt visā pārējā laikā emocijas ņem virsroku.

Es esmu no tiem cilvēkiem, kuri dzīvo ar moto – “Dzīvo šodienai, jo rīt jau var būt par vēlu…”

Savu dzīvi esmu veidojis tā, lai ar to varētu lepoties netikai es pats, bet arī mana ģimene un draugi. Es mīlu sevi, es mīlu savu sievu, es mīlu mūziku, gardi paēst un labi atpūsties…un visas šīs mīlestības centīšos aprakstīt un ietvert šajā blogā.

Šīs lapas galvenā ideja ir – dalīšanās. Dalīšanās ar pieredzi, zināšanām un ieteikumiem. Ceru, ka ikviens šīs lapas apmeklētājs spēs atrast sev noderīgas lietas.

 

Comments
9 Responses to “About Us”
 1. Sveika, Inga! Esam publicējuši vienu no jūsu rakstiem portālā Bartending.lv, kas informē par visu interesanto un aktuālo viesmīlības nozarē!!! Būsim priecīgi, ja atļausiet publicēt arī citus jūsu rakstus 🙂 Ar cieņu, Bartending.lv!!! info@bartending.lv

 2. Līva saka:

  Cik interesanti, šodien pilnīgi netīšām uzgāju šo blogu 🙂 ļoti iepatikās- itsevišķi man patīk lasīt atsauksmes par restorāniem! Un protams arī visu pārējo, tā kā tik uz priekšu! :))

 3. Elina saka:

  Paldies par pozitīvismu! Šeit gribas atgriezties atkal un atkal!

 4. proust saka:

  bonjour, française habitant Riga, je cherche à prendre des cours de cuisine avec vous, cela serait il possible ? merci

 5. Kristaps saka:

  Sveiki!
  Mani sauc Kristaps un es pārstāvu firmu Kafijas Draugs. Vēlētos piedāvāt sadarbību ar Jūsu blogu un facebook lapu. Atrakstiet uz kristaps@kafijasdraugs.lv un mēs varam pārējo apspriest e-pastā.

 6. Kristaps saka:

  Sveiki,
  Es biju sakontaktējis ar Jums caur e-pastu, bet diemžēļ nevaru atrast mūsu saraksti, tāpēc nosūtu vēlreiz šeit.
  Mani sauc Kristaps un es pārstāvu firmu Kafijas Draugs. Vēlētos piedāvāt sadarbību ar Jūsu blogu un facebook lapu. Iesākumam varētu piedāvāt kādu kafiju nobaudīšanai un vēlētos, lai uzrakstat par to atsauksmes, pieminot mūsu aktīvo mājas lapu un/vai linku uz tieši to produktu.
  Vēlāk, ja Jūs interesētu, varētu arī uzrīkot kādu konkursu ar balvām no mums.

  Ar cieņu,
  Tavs Kafijas Draugs Kristaps 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: