Mama says: “Vous allez nous manquer” *

Šogad, dažādu iemeslu dēļ, sanācis tā biežāk doties uz Parīzi. Reizēm palieku pie draugiem, reizēm izvēlos viesnīcu. Tā kā šie ceļojumi ir gana īsi un koncentrēti, tad man ir ļoti svarīga tieši viesnīcas atrašanās vieta un tieši pēc tās arī izdaru savu izvēli.

Vēl decembra sākumā man bija lieliska iespēja doties uz Parīzi ne tikai ciemos pie māsas, bet arī kopā doties uz koncertu (kas gan sākumā bija jāapmeklē manam vīram). Tā kā jau iepriekš skaidri bija zināms, ka koncerts nebūs tāds kā visi citi un ievilksies diezgan vēlu naktī, tad viesnīcu meklēju pēc iespējas tuvāk koncertzālei Bercy. Un tieši šī bija tā reize, kad radās izdevība apmesties viesnīcā Mama Shelter (atsauce uz 28.09.2012 rakstu). Viesnīca atrodas diezgan tālu no Parīzes “tūristu” centra un apkārtesošais rajons būtu raksturojams ar vārdu …. interesants. Bet man ļoti patika, jo Parīzē man vislabāk patīk ieši tās vietas, uz kurieni tūristi parasti nedodas. Šajā rajonā atradu arī ļoti labu grāmatnīcu, kas atšķirībā no daudzām citām strādā arī svētdienās un vēlu vakaros!

Jāsaka kā ir – paveicās! Tiku pie lieliska viesnīcas piedāvājuma un cenas uz manis izvēlētajām dienām bija ļoti atraktīvas un pievilcīgas. Pēc vairākām negulētām naktīm darba dēļ, agrā rīta stundā sēdos lidmašīnā un devos atpūsties! Vēlāk gan izrādijās, ka manai jaunākajai māsai ir neizsīkstoša enerģija, ko veltīt šopingam  + vēl koncerts (Swedish House Mafia One Last Tour – tie, kuri šo grupu zina, sapratīs, ka man bija ko turēt) daudzu stundu garumā. Tādēļ vēl jo vairāk novērtēju viesnīcas ērto gultu ar mīkstajiem palagiem un pufīgo segu.

imagesMama Shelter Paris, 109, Rue de Bagnolet, 75020 Paris, 20. arr. 

Mama Shelter viesnīca ir paslēpusies starp dzīvojamajām mājām, maziem ārābu un ķīniešu veikaliņiem un tieši pie dzelceļa sliedēm. Izklausās pabriesmīgi. Jāsaka kā ir, dienas laikā no ārpuses nekas nelieciena, ka iekšā lielajā pelēkajā daudzstāvu mājā valda pilnīgi cita pasaule. Jau ienākot iekšā pārņem pilnīgs miers, visdrīzāk tādēļ, ka visās telpās valda pustumsa (jeb minimāls apgaismojums) un fonā skan laba mūzika (ne “lifta” mūzika kā daudzās citās viesnīcās). Uzreiz jāsaka, ka tiem, kam ir grūti uzturēties telpās, kuras nav plaši apgaismotas, būtu grūti šeit uzturēties, jo viegla pustumsa šeit valda it visur un visas dienas garumā, arī istabās (izņemot vannas istabu).

MamaShelterLobby2Mama Shelter Paris recepcija un veikala plaukti

Internacionāls personāls šajā viesnīcā nodrošinu īpašu šarmu, jo man ļoti patīk dzirdēt tik daudz dažādu un interesantu franču valodas akcentu. Pēc veiksmīgas iereģistrēšanās, mums tiek izsniegtas elektroniskās atslēgas. Ar tām var iekļut ne tikai istabās, bet tās ir nepieciešamas arī, lai brauktu ar liftu. Papildus drošība, kas laikam nekad nav par daudz. Pašas istabas….vislielāko sajūsmu izraisīja manā jaunākajā māsā. Viņa kā īsts “Apple” produktu upuris šeit jutās kā atrakciju parkā … lielie “maki” viesu rīcībā 24h viesnīcas recepcijā, kā arī iespēja datoru dabūt istabā; istabās ir Apple TV (ar ļoti plašu bezmaksas filmu klāstu), kas pieslēgti internetam. Vienīgi secinājām, ka fēns nav “Apple”, bet toties koši rozā un ar haizivs spuru. Pašas istabas iekārtotas it kā vienkārši, bet dažādas interesantas detaļas to visu padara neparastu – bez ierastajiem dizaineru parakstiem (piemēram, F. Starka krēsli, lampas vai galdiņi) kā jautrs akcents ir dažādu multeņu tēlu maskas kā sienas lampas, “drošinātāju kloķis” elektrības slēdžu vietā, minibārs kas veidots kā dzērienu un gardumu automāts, kur iemet monētas, mini versijā. Istabā ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem modes un dizaina žurnāliem. Vannas istabas nav lielas, toties gaišas un viss nepieciešamais tajās ir pieejams. Pieejama divu veidu kosmētika – Kiehl’s zīmola kosmētika katrā vannas istabā viesu lietošanai un īpašā Mama kosmētika, ko var iegādāties. Starpcitu, iegādāties var arī pirmās nepieciešamības preces (zobu pastu, zobu birsti u.c.), ja gadījies aizmirst. Tas ir izdevīgi arī reizēs, kad ceļo tikai ar rokas bagāžu.

MamaDeluxe401Paris1Skats uz vannasistabu, kā arī virtuves stūrīti. Sienas skapju šeit nav, ir tikai plaukti un pakaramie. Ilgai dzīvošanai tas varbūt būtu apgrūtinoši, bet īsām nedēļas nogalēm pilnīgi pietiekoši. Plauktos paslēpts arī seifs un minibārs. 

imageBetman naktslampiņa pie gultas. Otrā pusē bija cits varoņa tēls, kuru nemaz neatpazinu!

Viesnīcas recepcijā ir arī veikals, kur var iegādāties daudz un dažādu neparastu lietiņu, grāmatas, T-kreklus, visus produktus, kas sākas ar iP…., Parīzes suvenīrus utt. Tā kā viesnīca vakaros pārvēršas par lielisku kokteiļbāru ar dažādu slavenu un mazāk slavenu Dj atskaņotu mūziku, tad iespējams, ka daži nemaz neiziet ārā no viesnīcas. Šādās reizēs Parīzes suvenīrs mājiniekiem lieliski noder, lai attaisnotu pabūšanu lielpilsētā.

Mama Shelter_07-12 4027Mama Shelter veikaliņš

MamaShelter ir arī 2 lieliski restorāni. Viens vienkāršāks – itāļu picērija, kur picas cep turpat klientu acu priekšā un otrs, kur bez rezervācijas galdiņu pusdienām, vai vakariņām dabūt ir praktiski neiespējami. Iekārtojums abos restorānos ir īpaši pārdomāts un man ļoti patika. Gan sarkanbalti rūtoti galdauti picērijā, gan milzīgie smagie koka galdi, interesantās lampas, aprakstītie griesti un sienas un dzelzs krēsli (tādi paši kā Jamie Oliver restorānos) restorānā. Arī šeit visas dienas garumā valda krēsla, kaut ir plaši logi uz ielu un terasi. Restorāna ēdienkarti ir veidojis šefpavārs Alain Senderens. Ēdienkarte nav plaša, tiek regulāri mainīta un cenas īstenībā ļoti pieņemamas. Zupu šeit pasniedz no krūzītēm, zivi atnes uz mirdzošas pannas un deserta karotītes ir ēdamas, jo ceptas no smilšu mīklas! Pārsteiguma efekts šeit tiek panākts tieši ar šādām detaļām. Ēdienkarte sākumā liekas diezgan vienkārša, bet to attaisno ļoti labi un kvalitatīvi produkti, kā arī garša, kas manis izvēlētajiem ēdieniem bija izcila.

MamaShowKitchen5Mama Shelter restorāns un lampa no peldriņķiem

MamaLoft1Mama Shelter restorāns

mama pizzeriaMama Shelter picērija

Papildus veikalam, restorāniem un bāram, viesnīcā pieejami visi klasiskie pakalpojumi un vēl mazliet: privātā stāvvieta (kas visām Parīzes viesnīcām nemaz nav), konferenču telpas un privātie business corners; iespēja iznomāt auto, riteni vai motorolleru; papildus viesnīcas concierge ir arī digitālais concierge; auklīšu pakalpojumi bērniem; iespēja nodot tīrīt veļu utt.

MamaShelterLobby011Business corner ar lielajiem iMac un ērtajiem krēsliem

Kopā viesnīcā ir 172 istabas sākot no 15 m2 (La Mama un La Mama Lux, piemēram) līdz pat 45 m2 (La Mama Suite vai La Mama Terrase). Istabas cenas svārstās sākot no 79.00 Eur/ nakts (vienkāršākās istabas) līdz pat 299.00 Eur/ nakts (La Mama Suite). Ir arī speciālie piedāvājumi, kuriem vērts pasekot, jo cenas mainās bieži un vienā nedēļā katrai naktij var būt cita cena (jaungada naktī piem. cenas dubultajām istabām bija 99.00 Eur). Brokastis (15.00 Eur/persona) nav iekļautas istabas cenā. Drīkst braukt kopā ar suņiem (līdz 12 kg).

* Atgriežoties no brauciena, savā e-pasta kastītē saņēmu vēstuli no Mama Shelter. Pavisam ikdienišķa lieta, bet uzruna mani ļoti iepriecināja, kaut zinu, ka tā ir standarta frāze,  ko saņem ikviens viesnīcas viesis izrakstoties. Tajā bija rakstīts “Vous allez nous manquer” jeb “Jūs mums pietrūksiet”.

Mama Shelter Paris
109, Rue de Bagnolet
75020 Paris
http://www.mamashelter.com
 
Photo source: www.mamashelter.com un privātas.
Comments
One Response to “Mama says: “Vous allez nous manquer” *”
Trackbacks
Check out what others are saying...


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: