Niercombe – pazudis kalnos

Jau vairākus gadus šis mazais akmens kalnu namiņš man neliek mieru. le buron de Niercombe tik ļoti piesaista un aicina pie sevis. Ikreiz, kad meklēju vietu brīvdienām, apskatos šo vietu un nodomāju – “nākamreiz noteikt šeit”!

2004.gadā kāds austrietis vārdā Frederiks Pfeffer nopirka šo 300 gadus veco no akmens celto mājiņu kalnos Auverņā (AuvergneFrancijas centrālajā daļā jeb siera Cantal dzimtenē.

Šī māja, kur kādreiz savas vasaras pavadīja govju gani, pieskatot ne tikai lopus, bet arī gatavojot sieru no svaigi slaukta piena, tagad nu kļuvis par omulīgu, īpašu un skaistu atpūtas namiņu.

Jaunais īpašnieks māju pilnībā atjaunojis un to darījis izmantojot tikai dabīgus, vienkāršus un tradicionālus materiālus, tādus kā koks (no apkārtējiem mežiem), akmens, filcs un lins. Neskatoties uz to, ka māja atjaunota respektējot apkārtējo vidi un tās vēsturi, tā ir ērti un komfortabli aprīkota (mēbeļu, pēc īpaša pasūtījuma, izgtavošanai piesaistītie vietējie meistari) un klientiem tiek piedāvāts vislabākais serviss. Tāpat kā kādreiz, arī tagad šo vietu vislabāk raksturo miers, klusums un neskarta daba.

Atpūtas māja, ar apvienotu dzīvojamo/ēdamistabu, virtuvi, vannas istabu (ūdens nāk no 7 kalnu avotiem), paredzēta 4 – 6 cilvēkiem (visērtāk 4 pieaugušajiem un 2 bērniem).

Auvergne ir reģions, kas labi zināms ar savu īpašo kulināro mantojumu – zemniecisks un spēcīgs ēdiens, kam nav līdzīga. Šī reģiona specialitātes ir gaļa (žāvējumi, kūpinājumi, desas un šķiņķis (jambon du pays), siers (Cantal) un vietējais vīns. Lai pilnībā var izgaršot visu, ko piedāvā šis reģions, klientiem atbraucot “pieliekamais kambaris” ir piepildīts ar dažādiem labumiem tā, lai varētu pagatavot 2 vakariņas, 2 brokastis un pusdienas (pārtikas daudzums gan mainās no uzturēšanās ilguma).

Rezervāciju iespējams veikt tikai pēc īpaša pieprasījuma. Arī cenas nav publiski pieejamas un tās arī var uzzināt pēc īpaša pieprasījuma. Mazais viesu nams klientiem ir atvērts no maija līdz oktobrim.

Adrese:
Auvergne Nacionālais dabas parks – Parc des Volcans
le buron de Niercombe
www.niercombe.fr
contact@niercombe.fr

Photo: www.niercombe.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: