Copenhagen from Noma + Momondo

Īsi pēc svētkiem, jau Jaunajā Gadā, pie manis nonāca šī mazā grāmatiņa. Kopenhāgenas ceļvedis, ko radījuši Nomas darbinieki kopā ar ceļojumu portālu Momondo. Katrs restorāna darbinieks ir izvēlējies vienu īpašo vietu Kopenhāgenā, kuru iesaka apmeklēt arī citiem. Grāmata radīta pavisam nesen – 2011.gada 21.novembrī.

Kopenhāgenas Bībele: Copenhagen from Noma + Momondo

Zinot, ka Kopenhāgenas apmeklējums (precīzāk sakot restorāna NOMA apmeklējums) ir viens no maniem 2012.gada uzdevumiem, šī grāmatiņa nāca kā saukta. Liels paldies foršajiem draugiem Dacei un Raimondam!

Kopenhāgenas ceļvedī ierakstītas visdažādākās vietas šajā pilsētā. Kādam vismīļākā vieta ir zvejas osta, kapi vai zoodārs un parks, citam savukārt vairāk par visu patīk vienkāršs alus bārs, coffee shop vai grāmatu veikaliņš. Tiesa gan, tikai retais ir izvēlējies ieteikt citu restorānu. Lielākā daļa Nomas darbinieku nāk no dažādām pasaules valstīm – ASV, Austrālijas, Francijas, Anglijas, Īrijas, Zviedrijas, Čehijas, Portugāles u.c., un katram no viņiem ir sava mīļākā vieta Kopenhāgenā. Kādam tā atgādina mājas un ģimeni, citam tā vienkārši nozīmē atpūtu. Bet tas, kas vieno visus darbiniekus, ir mīlestība pret savu darbu. Lasot šo grāmatu, to nevar nepamanīt.

Ļoti praktiska izmēra grāmata, ko viegli ielikt jebkura izmēra ceļojuma somā. Ļoti jauka dāvana, kas patiešām lieti noderēs. Māris saka, ka tā ir “Kopenhāgenas Bībele”, jo izmērs un izskats patiešām mazliet atgādina Bībeli. Ceļvedis pieejams gan dāņu, gan angļu valodā.

Ceļveža cena – 169.00 DKK (apm.15,60 LVL)
Comments
One Response to “Copenhagen from Noma + Momondo”
Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. […] Neskatoties, ka viesnīca ir uz ūdens, tajā ir nodrošināts viss nepieciešamais. Savukārt uz klāja – liela un plaša terase. Istabu cenas sākot no 130.00 Eur/ nakts. Savukārt tie, kas tiešām ir plānojuši doties uz Kopenhāgenu, lai to apskatītu un iepazītu, varu aizdot ceļvedi, ko veidojuši pasaules labakā restorāna NOMA darbinieki – Copenhagen form NOMA + Momondo. […]Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: