Ja lido, tad ar baudu – Caviar House

Bija laiks, kad man likās, ka lidostā esmu biežāk kā mājās. Tas bija laiks, kad gandrīz vienmēr lidoju viena vai kopā ar suni. Protams bija arī brīži, kad lidoju ģimenes, vai draugu pulkā.

Visvairāk mani, un liekas, ka ne tikai mani, tracina garās stundas, ko reizēm jānīkst lidostā. Vai tas būtu dēļ franču streikošanas, putniem, kas lidinās pa lidostu, sastrēguma gaisā – vienalga, tas kaitina un ļoti bieži sabojā omu. Šādos gadījumos ir ļoti paveicies, ja esi daudz maz sakarīgā lidostā, kur ir ne tikai kāds labs grāmatu vai mūzikas veikals, bet arī laba ēstuve. Vislabāk man patīk Kopenhāgenas, Frankfurtes, Barselonas, Parīzes (Orly) un Ženēvas lidostas. Veikali lidostās mani maz interesē, vien tik cik iepirkt kosmētku un smaržas, kā arī ja izdoas, labus ēdienus un alkoholu. Bet, tas kas man visvairāk patīk dažās minētajās lidostās (Kopenhāgena, Ženēva, Hītrova) ir Caviar House & Prunier.

Man nepatīk kaviārs, jo tas ir ēdiens, kas ierakstāms sadaļā “Bērnības trauma”, bet man patīk Caviar House koncepts. Visvairāk piesaista viņu Fine Food (foie gras, produkti ar trifelēm, eļļas, jūras veltes utt.) sadaļa, kā arī viņu piedāvātie vīni un citi alkoholiskie dzērieni (Vodka!).  Cenas nav mazas, bet daudziem produktiem tās ir ļoti pieņemamas (jebkurā gadījumā lētāk kā Latvijā). Papildus, regulāri ir dažādu produktu akcijas ar samazinātām cenām.

Mans mīļākais Caviar House restorāna ēdienu komplekts ir: foie gras ar fleur de sel un toastiem + glāze šampanieša (Brut). Var ņemt arī vīnu. Ja nemaldos un ja nekas nav mainījies, tad komplekta cena ēdienkartē ir ap 15.00 Eur. Viegla, garšīga un tik jauka uzkoda, ka nespēju to palaist garām. Māris parasti izvēlas kautko no jūras veltēm – lasi vai citreiz 3 austeres. Nezinu, kapēc tieši 3! Man nevajag veikalus, tikai ļaujiet man pirms lidojuma apsēsties, iedzert šampanieti un pārdomāt (vai pārrunāt) ceļojumu. Šī pasēdēšana parasti nozīmē, vai nu ceļojuma beigas un mirkli pirms kāpašanas lidmašīnā uz Rīgu, vai tieši otrādi ceļojuma sākumu.

Caviar House & Prunier ir radīts Šveicē un jau kopš 1872.gada saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes speciāli izmeklētus produktus.

Caviar House & Prunier firmas zīme protams ir kaviārs Prunier – sākot no pārdesmit eiro 100 g līdz kaviāram, kura cena ir vismaz 800 Eur par 125 gramiem. Principā, laikam jābūt priecīgai, ka man kaviārs negaršo. Tiem, kam ir vēlme uzzināt ko vairāk un sekot jaunumiem kaviāra pasaule, iesaku sekot kaviāra blogam – theCaviarBlog. Arī lasis Balik nenoliedzami ir Cavira House  THE produkts. Kā nekā Cara Nikolaja lasis.

Neiztrūkstošā un neaizstājamā perlamutra karotīte…

Caviar House Londona

Caviar House Kopenhāgena

Lai vienmēr lidojumam labvēlīgs laiks! Bet ja nu kas, tad ejiet pēc labas omas uz Caviar House!

Photo: www.caviar-house.ch

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: