Mazliet no Paradīzes

Ziniet, kas kāzās ir viena no skaistākajām lietām? Kāzu ceļojums! Tāpat kā kāzām, tā arī šim ceļojumam gatavojāmies īpaši. Zinājām, ka vēlamies izbaudīt ko tādu, ko ikgadējos ceļojumos neatļautos. Mērķis bija nedarīt NEKO. Patiešām…tikai atpūta un atpūta. Atzīstos, ka bijām pat tik slinki, ka tā arī neuzzinājām vai Sardīnijas reģionā, kuru apmeklējām, ir kāds tūristu apskates objekts, nemaz nerunājot par muzejiem, vai pat veikaliem!

Kā ceļojuma gala mērķi izvēlējāmies Sardīniju un konkrēti tās Ziemeļu daļu, tieši pretīm Korsikai (Francija).

Ilgstoši meklējot ideālo viesnīcu kāzu ceļojumam, beidzot atradu tieši to, ko biju iedomājusies un iztēlojusies – La Coluccia Hotel & Beach Culb (Hotel Philosophy ķēde). Saule, karstums, pludmale, baseins, laba virtuve un skaista vieta! Viss vienā.

La Coluccia ir viena no Hotel Philosophy ķēdes viesnīcām. Viesnīcas dizains veidots iedvesmojoties no apkārtējās dabas skaistuma un to varētu raksturot kā “dārgumu, kas nozagts modes pasaulei un modes žurnāliem”. Viesnīca sevī apvieno gan senas tradīcijas, gan moderno arhitektūru. Man šī viesnīca nedaudz atgādināja Meksiku, gan dēļ tās arhitektūras, gan lielajiem kaktusiem visapkārt. Tādu es atceros Meksiku no sava brauciena turp.

Viesnīcā ir 45 istabas, sadalītas divās kategorijās: Superior un Classic – ar skatu uz jūru un lielo baseinu, vai uz iekšējo pagalmu un dārzu. Istabas lielākoties ir iekārtotas gana vienkārši, bet ar izdomu. Piemēram lielākajā daļā istabu (arī mūsu) vannas istaba bija istabas daļa, nodalīta tikai ar dušas telpu. Istabās bija viss, kas nepieciešams – gan Sardīnijā tik svarīgais air condition (+35 – + 38 katru dienu), gan TV, internets, minibārs utt. Bez jebkādiem pārspīlējumiem, vai pat papildus ekstrām. Vislabākā mūsu “ekstra” bija terase ar skatu uz baseinu, pludmali, jūru un restorāna terasi. Neredzēju visas istabas, bet viennozīmīgi varu teikt, ka šī viesnīca visu labāko, kas tai ir, ļauj skatīt visiem viesiem – liekot to publiskai apskatei, nevis slēpjot istabās.

Viesnīcas restorāns klientus apkalpo brokastīs, pusdienās un vakariņās. Neraksturīgi itāļiem, brokastu bufetes izvēle bija patiešām plaša, sākot no dažādām svaigām maizītēm, siltajiem un aukstajiem ēdieniem un beidzot ar svaigiem augļiem un ogām. Pusdienas nav jāēd restorānā, jo tās var baudīt guļot pludmalē vai pie baseina. Papildus ēdienkartes piedāvājumam, katru dienu bija arī grilbārs, kur varēja dabūt svaigas grilētas jūras veltes un dārzeņus. Toties vakariņu piedāvājums tika mainīts katru dienu un parasti sastāvēja no 4 ēdieniem (mazas porcijas): uzkodas, pasta, zivs vai gaļas ēdiens, deserts. Ēdiens bija gatavots apvienojot labākās Sardīnijas un pasaules virtuvju tradīcijas. Tā kā mēs bijām izvēlējušies pilnu “pension”, tad viesnīcas cenā bija iekļautas gan brokastis, gan vakariņas. Rezultātā ārpus viesnīcas ne reizi tā arī nevakariņojām. Pirmkārt jau tāpēc, ka ciematā, kur bija viesnīca, nebija neviena restorāna un otrkārt, uz blakus esošo Santa Terēzu negribējās braukt. Slinkošana visu brīvdienu garumā!

Viesnīca La Coluccia viesiem piedāvā arī SPA pakalpojumus  – Space Comfort Zone. Dažādas masāžas, turku pirts, atpūtas zona, kā arī sporta zāle. Spa izmantotā kosmētika Comfort Zone man bija patīkams pārsteigums un esmu atradusi tādus produktus, ko izmantoju vēl tagad. Piemēram, vasaras karstumā atklāju ideālu produktu Vital Leg, kas lieliski palīdz pēc slēpošanas ziemā vai pēc garākām nakts ballītēm ar dejošanu.

Viesnīcā pavadītā nedēļa, sauļojoties, staigājot, baudot gardus ēdienus un dzērienus bija mūsu vismierīgākais un nenoliedzami viens no skaistākajiem ceļojumiem. Tam klāt vēl protams nāk emocijas, ka tas bija kāzu ceļojums. Šī ir viesnīca, kur manuprāt, būtu grēks doties tikai uz vienu vai divām naktīm. Pārāk liela investīcija tik īsam priekam. Paliekot ilgāk, ir iespēja vairāk izbaudīt dažādus speciālos piedāvājumus. Kaut ceļojumā bijām jau vairāk kā 2 gadus atpakaļ, piedzīvotais ir spilgti palicis atmiņā.

Skats no mūsu istabas terases

Dienā pie baseina amfiteātra var atpūsties, gulšņāt, vakarā tas pārvēršas par bāru, kur baudīt kokteiļus

Restorāna terase, kas “iepeld” baseinā

Viesnīcas galvena ieeja

SPA atpūtas zona

Istaba – apaļā siena patiesībā ir dušas kabīne

Pusdienas no grilbāra

Pusdienas no grilbāra

Ar šādu lidmašīnu mēs ieradāmies Sardīnijā, kā arī devāmies prom no turienes

La Coluccia
Localita Conca Verde 07028
Santa Teresa Gallura (SS) Sardegna
http://www.lacoluccia.it
 
Photos: personīgais arhīvs un http://www.lacoluccia.it

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: