Kā es iemīlējos (2.daļa)

1908.gadā celtā viesnīca Grand Hotel du Cap Ferrat, Cap Ferrat ciematā starp Nicu un Monako, ir vairākkārtīgi mainījusi īpašniekus. Laikā, kad es tur strādāju, tās īpašnieki bija “Groupe Mouawad” (franko libāniešu dārglietu uzņēmums) ar Robertu Mouwad kungu priekšgalā. Otra grupai piederošā bija viesnīca “Vendome” Parīzē. Pirms pāris gadiem abas viesnīcas ir pārpirktas un īpašnieks ir uzņēmums “Union hôtelière du Cap”.

2009.gadā daudzi desmiti miljonu eiro tika ieguldīti (apmēram 70), lai viesnīcu pilnībā atjaunotu un paplašinātu. Tagad viesnīca ir vienkārši apburoša un katru reizi braucot tai garām mana sirds sitas straujāk. Tas tādēl, ka man ir bijusi tā iespēja tur būt un izpētīt katru tās stūrīti. Šī ir vieta, kur ikviens var iegriezties kaut ekskursijā, lai izstaigātu skaistos dārzus un pastaigāt pa viesnīcu kā pa muzeju. Tas ir to vērts. Arī slavenības šeit ir bieži viesi, bet tas pēc manām domām, nav tā vērts, lai par to rakstītu. Bet stāstu man ir daudz.

Skats uz viesnīcu no dārza, kura kopējā platība ir 7 ha. Caur dārzu var nokļūt uz jūru un “Delfīnu klubu”. Šīs puses istabas ir visdārgākās, jo tās ir ar skatu uz jūru. Labi ieskatoties, var redzēt ari mazu stūrīti no mana biroja loga. 

Viena no viesnīcas Grand Hotel du Cap Ferrat istabām

Suite Deluxe istaba viesnīcas Grand Hotel du Cap Ferrat jaunākajā piebūvē

Skats no viesnīcas uz Club Dauphin (Delfīnu klubs) jeb atpūtas klubs ar baseinu, pludmali, spa un restorānu

Uz šo klubu var nākt arī kā uz privāto pludmali, nav jabūt viesnīcas viesim. Pateicoties labajiem kolēģiem, mēs ar māsu reiz šeit lieliski nosvinējām manu dzimšanas dienu ar šampanieti un svaigām jūras veltēm, karstā saulē gozējoties un peldoties.

Viesnīcas Spa

Villa Rose – Pierre. Šī villa parasti tiek izīrēta uz ilgāku laiku (no pāris nedēļām līdz mēnešiem) un to iecienījušas dažādas slavenības. Pieejamais serviss un apkalpošana ir tieši tāda pati kā viesnīcā.

Viesnīcas dārza bārs

Restorāns Le Cap (1 Mišelīna zvaigzne), šefpavārs Didier Aniès. Viesnīcā ir vairāki restorāni.

Ieskats vīna kolekcijā

GRAND HOTEL CAP FERRAT
71 Boulevard du Général de Gaulle
06230 Saint-Jean-Cap-Ferrat
France
http://www.grand-hotel-cap-ferrat.com
 
Photos: Grand Hotel du Cap Ferrat

Inga

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: