The Omnia – viesnīca ar alfabētu

Vienā no Šveices skaistākajām pilsētām Cermatā, augstu kalnos kādas klints malā ērti “iestutēta” atrodas Design Hotels ķēdes viesnīca The Omnia. Amerikāņu koncepta viesnīca, kas piemērto Eiropas, it īpaši Šveiciešu, augstajām prasībām. Pēc skata askētiska, bet tajā pat laikā ļoti cēla ēka, kuras viena daļa atrodas dziļi klintī (piemēram, slēpju un kalna inventāra noliktava, žāvētava, kā arī bārs, kurā atvilkt elpu pēc garā nobrauciena).

Istabām šeit nav numuru, bet gan alfabēta burti: A, B, C, D… Cik burtu alfabētā, tik istabas viesnīcā. Šeit nav nejaušu lietu vai risinājumu. Viss, sākot no materiālu izvēles līdz vismazākajam sīkumam šeit ir pārdomāts un ieturēts kopējā stilā. Siltumu un mājīgumu rada visur izmantotais dabīgais koks un pelēkais akmens, kā arī filcs, kas šeit sastopams lielā daudzumā – aizkari, paklāji, spilveni un pat prezentmateriāli. Istabu lielums, protams, atkarīgs no kategorijas, jo tik mazā pilsētā kā Ceramata, katrs kvadrātcentimetrs ir svarīgs. Toties visām istabām ir sava terase ar skatu uz kalniem! Un tad, kad stāvi uz terases agrā rīta stundā un skaties uz koši baltajiem kalniem – tad patiešām istabas lielums (un viss cits uz pasaules) liekas mazsvarīgs. Visās istabās ir plaša (jā, arī mazajās) garderobe, kur vietas pietiek gan lielajām somām, gan biezajām ziemas jakām. Slepošanas tērpiem, zābakiem un visam nepieciešamajam uz kalna ir speciāla apsildāma telpa, kā arī atsevišķi skapīši katrai istabai.

The Omnia hotel var lepoties arī ar savu SPA un lielo baseinu ar stikla sienu un skatu uz lielajiem, sniegotajiem kalniem. No baseina, kas atrodas iekštelpās var izpeldēt uz āra terases baseinu. Ja ir vēlme, var pāriet uz turpat blakus esošo burbuļvannu un skatīties debesīs. Šī ir viesnīca, kur pirmo reizi es atklāju tādu lietu, kā Silence Room jeb kluso telpu – ļoti silta un skaņu necaurlaidīga telpa, kur atpūsties, relaksēties, pagulēt, vai mierīgi palasīt kādu labu grāmatu. Laba atpūta pēc dienas kalnos un pirms gardām vakariņām restorānā.

Viesnīcā ir liels restorāns, kas iekārtots kā mājas ēdamistaba. Lieli galdi, pie kuriem var sasēsties arī divas vai pat trīs ģimenes, milzīgs kamīns, biezi aizskari pie plašajiem logiem un svaigi ziedi neatkarīgi no laika apstākļiem. Ēdienkarte ļoti vienkārša, izmantojot sezonālus produktus, it īpaši ļoti labu gaļu. Vīna karte interesanta un tas kas mani pārsteidza bija baltvīns no turpat kalnos audzētām vīnogām. Pēc vakariņām var iedzert bārā, kas patiesībā nozīmē iedzert tur, kur vēlies – bibliotēkā, uz terases, atpūtas telpā vai pie bāra letes.

Apkalpošana viennozīmīgi šeit ir augstā kvalitātē. Šī laikam bija vienīgā viesnīcā, kur check in nebija jāveic stāvot pie recepcijas letes, bet sēžot saules apsildītā terasē un dzerot jau pirmo šampanieti. Viss tika pienests, bagāža aiznesta uz istabām un atslēgas iedotas rokā. Bet pirms došanās uz istabām, mums tika izrādīta visa viesnīca. Ērti, vienkārši un ļoti patīkami. Prieks, ka šī laipnā un atsaucīgā attieksme palika nemainīgi laba visu brīvdienu garumā.

Viennozīmīgi skaista un iedvesmojoša viesnīca.

                  

THE OMNIA, Auf dem Fels, CH-3920 Zermatt
Tel.: +41 27 966 71 71
info@the-omnia.com
www.the-omnia.com 
 
 P.s. Photo:www.the-omnia.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: